Vítejte v Římských Lázních hotelu Hoffmeister

Parní ceremonial

Parní ceremonial

Nechte se hýčkat parní lázní, umístěnou v jeskyni - skutečně unikátním místě. Tato jeskyně byla dle pražských historických záznamů hloubena v 15. století a sloužila jako mučírna.

Více informací
Římské lázně

Římské lázně

Římská lázeň v hotelu Hoffmeister má funkci vířivky a je umístěna v romantickém prostředí dle vzoru starých Římanů.

Více informací
Spa procedury

Spa procedury

Rovněž nabízíme široký výběr nadstandardních masáží v historickém centru Prahy. Prohlédněte si naší nabídku čítající relaxační, detoxikační nebo třeba čokoládové masáže.

Více informací
Beauty Salon

Beauty Salon

Nabízíme kosmetiké zákroky vč chemického peelingu, různé ošetřující, rozjasňující a revitalizující rituály, veškeré zkrášlující procedury pro obličej i celé tělo.

Více informací

Vítejte v luxusních lázních hotelu Hoffmeister, nejlepších v Praze

Útulné a romantické prostředí luxusních lázní v hotelu Hoffmeister je tím pravým místem odpočinku, relaxace, tělesného i duševního potěšení.

Klid, vůně éterických olejů, komfortní prostředí, profesionalita personálu Vám jistě zaručí dokonalý odpočinek.

Ti co chtějí relaxovat, mohou využít nabídky unikátního parního ceremoniálu v jeskyni z 15. století, nebo privátní vstup do „Římských lázní“. Pro ty, kteří přišli ozdravit, zkrášlit a omladit své tělo se postará dokonalý tým profesionálů z řad masérů, terapeutů a kosmetiček.

Hosté se mohou nechat rozmazlit širokou škálou speciální nabídky v podobě zábalů, peelingů, masáží, tělových a pleťových ošetření a neposlední řadě i speciálních lázeňských rituálů.

Absolutní relaxace, pohoda a rozkoš z prožitých procedur bude jistě nezapomenutelným zážitkem každého našeho návštěvníka.

Nová
otvírací doba

.....
9:00 HOD - 20:00 HOD
7 dní v týdnu

Pro více informací

spa@hoffmeister.cz
+420 251 017 111